За кошти обласного бюджету закуплять більше двох сотень кращих книжкових видань

15 липня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

204 найкращих книжкових видання відібрано для закупівлі у 2020 році за кошти бюджету Львівської області громадською експертною радою з питань книговидання та постійною комісією з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ Львівської обласної ради.

Закуплені книги будуть передані для потреб установ сфери культури і науки, культурно-просвітницьким товариствам, українським громадам за кордоном, громадським організаціям області та іншим установам для забезпечення читацьких потреб, волонтерським громадським організаціям, які регулярно надають допомогу військовим і цивільним особам у зоні ООС, у госпіталі для поранених військовослужбовців, бібліотекам Львівської і східних областей України.

Нагадаємо, 10 січня 2020 року стартував конкурс «Кращі книги Львівщини» на підтримку україномовної книжки, що друкують видавництва та видавничі організації Львівщини. На конкурс було подано 450 найменувань книг, виготовлених впродовж останніх 3 років, із яких члени громадської експертної ради відібрали найкращі. Вже традиційно у визначенні переліку видань для закупівлі в рамках конкурсу «Кращі книги Львівщини» враховувались голоси громадськості, яка мала можливість проголосувати за обрані видання в режимі онлайн.

Довідка

Конкурс «Кращі книги Львівщини» – складова Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору і громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки. Програму затвердила Львівська обласна рада (рішення від 05.12.2017 року № 564). Реалізовує програму департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

З переліком видань можна ознайомитись тут

Ключові слова:

книгиобласний бюджет

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook