Львівський центр «Спорт для всіх» запустив челендж зі скандинавської ходьби

11 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на початку грудня запустив челендж зі скандинавської ходьби. Усім охочим пропонують здолати дистанцію у 10 кілометрів та поділитись фотографіями і результатом у соціальних мережах.

Перші 150 учасників гарантовано отримають пам’ятну медаль учасника змагань. 

«Скандинавська ходьба дуже лояльний до будь-яких умов, віку та особливостей самопочуття вид спорту. Для занять нею використовуються спеціальні розсувні палиці, які легко підганяються під зріст людини. За звичайної ходьби напружуються в основному нижні кінцівки, а за рахунок відштовхування палицями активізується і корпус, і верхні кінцівки. Цей популярний у скандинавських країнах вид спорту щороку набирає більших обертів і на Львівщині», - зазначив керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. 

Челендж мав тривати до 20 грудня. Дистанцію уже здолали понад 140 осіб. Серед учасників марафону - представники Дніпра, Києва, Одеси, Маріуполя, Харкова, Кривого Рогу та інших міст.  

«Ми навіть не сподівались, що так швидко знайдеться настільки багато охочих взяти участь у змаганнях. Нові умови та обмеження диктують нові формати заходів. Маємо ідею тепер провести своєрідну битву міст: учасники змагань теж ділитимуться результатами онлайн, а найкращі результати представників тих чи інших населених пунтків сумуватимуться і таким чином визначимо переможців», - розповіла заступниця директора Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Ірина Підлужна.

Приєднатись до челенджу можна у дискусії Фейсбук-події за посиланням.
 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook