Підприємці в час карантину можуть скористатись інформресурсом щодо програм підтримки

17 грудня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про програми підтримки бізнесу в час карантину підприємці можуть дізнатись на ще одному інформаційному ресурсі. Портал для підприємців запущено Мінекономіки та Офісом розвитку малого та середнього підприємництва. Він доступний за посиланням.

На сайті розміщені покрокові інструкції, як скористатися новими програмами, а також актуальна інформація про чинні заходи підтримки.

Інформація буде корисною і для тих, хто хоче відкрити бізнес та його розвивати.

Сторінка доповнена окремим функціоналом для онлайн-звернень і отримання кваліфікованих роз'яснень.

Також у Мінекономіки наголосили на декількох важливих акцентах програм підтримки.

«Щодо програми підтримки «Допомога працівникам і ФОП. 8 000 грн»: якщо ФОП має 10 найманих працівників, то всі його 10 найманих працівників + ФОП отримують компенсацію у 8 тисяч гривень. Зокрема, сума у 8 тисяч гривень надаватиметься тим ФОПам, діяльність яких зазначена у переліку КВЕДів. Разом з тим ті роботодавці, які не підпали під основний перелік, можуть скористатися програмою «Допомога роботодавцям до 8 000 грн».

«Там, де КВЕДи не в локдауні, але підприємство постраждало, документи має подати роботодавець. Якщо працівник отримує 16 тисяч гривень, то компенсація може бути 8 тисяч гривень – максимально. Знову ж таки, ця програма не відноситься до ФОПів», - додали в Міністерстві.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook