Керівникам автостанцій області наголосили на необхідності дотримання протиепідемічних заходів

4 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Керівникам автостанцій Львівщини наголосили на важливості дотримання карантинних обмежень під час надання станційно-касового обслуговування, а також при наданні послуг з перевезення пасажирів.

Як зазначив начальник управління транспорту і зв’язку Львівської ОДА Степан Рудницький, статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення закріплено розмір штрафу для громадян і посадових осіб, які порушують карантинний режим. Так, за порушення правил щодо карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішеннями органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зокрема, акцентували на необхідності дотримання наступних карантинних вимог:

  • одночасного перебування в приміщенні автостанції не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів.
  • організації місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту.
  • обмеження контакту між працівниками та пасажирами повинно здійснюватися шляхом організації екранів у касах продажу квитків (з плівки, скла, прозорого пластику тощо) та дотримання принципу соціального дистанціювання (1,5 метри) в чергах.
  • допуску пасажирів та перебування в приміщенні автостанції лише у респіраторі або у захисній масці.
  • не допускати утворення черг у місцях можливого скупчення пасажирів. У місцях потенційного скупчення пасажирів повинно бути нанесене тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.
  • продаж квитків в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

У нараді також взяли участь представники Управління патрульної поліції області та Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

Ключові слова:

автостанціїкарантин

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook