Молодь Львівщини запрошують на презентацію програми стажувань від Британської ради

22 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Британська Рада впроваджує проєкт «Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)». Він фінансується Посольством Великої Британії в Україні у межах Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці. В межах проєкту Британська Рада реалізовує програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня.

Програма стажувань підходить для молоді та молодіжних лідерів, які зацікавлені здобути практичні навички та досвід у сфері молодіжної політики.

«Метою стажування є надання можливості для молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру»,- розповіли організатори.

Як дізнатися більше?

14 січня 2021 року відбудеться онлайн-презентація Програми стажувань, що включатиме роз'яснення умов програми та відповіді на поширені запитання. Зареєструватись на подію можна за посиланням.

Для участі у програмі стажування потрібно:

1. Самостійно обрати установу для проходження стажування та узгодити тривалість, формат та цілі стажування із приймаючою установою/закладом;

2. Отримати лист-підтримки від приймаючої установи та додати його до заявки;

3. Постійно проживати у громаді, де розташована установа/заклад для стажування;

4. На момент подачі заявки мати не менше 18 років;

5. Мати паспорт України або посвідку на проживання в Україні (тимчасову або постійну);

6. Стажери, які перебувають під час стажування на очній формі у навчальному закладі, мають узгодити участь у стажуванні із своїм закладом освіти самостійно;

7. Не бути працівником приймаючої установи.

Заявки заповнені без листа підтримки від приймаючої установи будуть відхилені.

Стажерам виплачуватимуть стипендії у розмірі 3 тисячі гривень за один тиждень і 5 тисяч гривень за два тижні навчання. З розміру стипендії будуть відраховані податок на доходи фізичних осіб (18%) та військовий збір (1,5%). Орієнтовно 20 стажерів матимуть змогу отримати фінансування від проєкту у березні 2021 р. Стипендія буде виплачена протягом 14 днів після надання Британській Раді описового звіту про стажування.

Структура стажування:

- Стажування має відбуватися безпосередньо у громаді, де проживає стажер. В рамках програми стажувань не підтримується мобільність учасників між громадами.

- Форма заявки описує програму стажувань із зазначеними цілями та очікуваними довгостроковими результатами.

- Стажування може тривати один або два робочі тижні у період з 8 лютого по 5 березня 2021 р.

- Стажування є індивідуальним. Групові заявки не розглядатимуться.

- Одна особа може подати одну заявку на стажування. Подача двох чи більше заявок від однієї особи автоматично призведе до втрати особою права на участь у стажуванні.

- Допускається подача кількох заявок на стажування в одній установі/закладі від різних осіб.

- У випадку посилення карантинних заходів стажування може бути повністю або частково перенесено у дистанційний формат.

Щоб подати заявку необхідно ознайомитись з деталями програми у доданому файлі: https://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/apprenticeship_tor.pdf та заповнити онлайн форму за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/bc_youth_internship_2021.

Заявки приймають до 23:59 години 24 січня 2021 року.

У разі виникнення додаткових запитань чи запитів на роз'яснення можна звертатись на адресу activecitizens@britishcouncil.org з темою листа «ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ».

Деталі за посиланням.

«Сьогодні новостворені громади активно формують молодіжну політику на місцях. Вона повинна враховувати потреби молоді та забезпечувати її участь у важливих суспільних рішеннях. А це потребує відповідного навчання та досвіду. Тому закликаємо молодь області користатись всіма можливими ресурсами для здобуття нових навичок. Окрім цього, стажування відкривають перспективу можливого працевлаштування і, як результат, активної та безпосередньої участі у житті громади»,-  зазначила начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

Ключові слова:

молодьстажування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook