Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт «Органічна торгівля заради розвитку»

23 грудня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Міжнародна федерація органічного сільськогосподарського руху -IFOAM Organics International спільно з Дослідним інститутом органічного сільського господарства FiBL і незалежною організацією з питань розвитку Helvetas Switzerland почали новий проєкт в Україні, Сербії та Албанії під назвою "Органічна торгівля в цілях розвитку" (OT4D).

Метою проєкту є збільшення  робочих місць в сільській місцевості, особливо для молоді і жінок, а також сприяння численним позитивним ефектам органічного землеробства з точки зору економічного зростання, інновацій та природного середовища.

Важливою складовою проєкту є стимулювання експорту органічних продуктів з України шляхом взаємодії зі швейцарською і європейської органік індустрією (зокрема, з імпортерами).

Для покращення і розширення існуючих і потенційних експортних поставок буде налагоджена співпраця компаній в рамках державно-приватного партнерства.

Представники Швейцарії та ЄС будуть запрошені до участі в конкурсі проєктів державно-приватного партнерства з метою підвищення конкурентоспроможності та доданої вартості існуючих або нових органічних виробничо-збутових ланцюжків з України. Імпортери повинні внести свій вклад в такі партнерські проєкти з приватними інвестиціями в розмірі мінімум 50% від загальної вартості проєкту. Точні умови партнерства будуть визначені в консультації зі швейцарськими та європейськими постачальниками.

Проєкт складається з декількох компонентів — формування вигідного і ефективного виробничо-споживчого ланцюжка. У центрі першого компонента — публічно-приватне партнерство, в ході якого імпортери та експортери можуть подавати свої ідеї та пропозиції. З їх числа будуть відібрані кращі для реалізації спільно зі швейцарськими партнерами.

Щоб краще зрозуміти поточну ситуацію і потреби органічних експортерів для подальшої участі в таких проєктах, необхідно пройти онлайн-анкетування за посиланням.

"В блоці анкетування є 22 питання, просимо приділити 10 хвилин вашої уваги для заповнення цих форм. Дедлайн подачі інформації - 31 грудня», - зазначила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Ключові слова:

проект

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook