Аграрії одержали понад 11 млн гривень державної підтримки для покращення генетичного потенціалу тварин

24 грудня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України профінансувало суб’єктів господарювання у галузі тваринництва, яким надали державну підтримку за напрямом відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів за програмою підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

«На Львівщині фінансову підтримку в сумі 11,2 млн грн. отримали 12 суб’єктів господарювання, вони закупили близько 2 тисячі голів племінних тварин та 1,8 тис спермодоз бугаїв-плідників молочних порід. Програма діє на протязі трьох років, і вже дає позитивні результати. Зростає затребуваність та зацікавленість сільгосптоваровиробників у придбанні відселекціонованого генетичного матеріалу бугаїв-плідників, які мають високу племінну цінність для покращення продуктивних якостей маточного стада великої рогатої худоби. Збільшується придбання вівцематок та баранів з високим генетичним потенціалом, що сприятиме пришвидшенню відродження галузі вівчарства", - зазначила  т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

За її словами, щорічно оновлюється маточне поголів’я свиней племінними тваринами вітчизняної і зарубіжної селекції провідних генетичних компаній. Покращення продуктивних та відтворювальних якостей сільськогосподарських тварин веде до збільшення валового виробництва продукції тваринництва. 

Ключові слова:

дотація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook