Для медиків організували благодійний концерт

30 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У театрі імені Марії Заньковецької сьогодні відбувся концерт "Різдвяне диво є!". На нього запросили медичних працівників із 7 лікарень Львова.

Саме ці медзаклади першими приймають пацієнтів із Covid-19, а це: клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня, 8-ма міська клінічна лікарня, Львівська обласна клінічна лікарня, Центр легеневого здоров’я, Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева, 5-а міська клінічна лікарня м.Львова.

«Рік, що минає, був дуже непростий. Пандемія стала викликом для кожного з нас. Але вона показала нам одну важливу річ – справжню роль медицини, медиків в нашому житті. Ви, як на фронті,  захищаєте нас від ворога – невидимого, але дуже небезпечного. Нам гостро бракувало сучасного обладнання, коштів. Але в той час добре розуміли і розуміємо – навіть маючи вдосталь технічного забезпечення, ми не допоможемо людям без кваліфікованого лікаря, фельдшера, медичної сестри. Ви – наші рятівники», - звернувся до медиків голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У концерті прозвучали улюблені різдвяні мелодії та новорічні хіти. Окрім того, за високий професіоналізм, сумлінну працю в наданні медичної допомоги хворим на Covid-19, подяку голови ОДА оголосили шістнадцятьом медикам різних лікарень.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook