До 30 січня громади зможуть отримати доступ до Розумної платформи Urbio Smart City

5 січня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Компанія FDI Ukraine надасть громадам, які висловлять зацікавленість, доступ до Розумної платформи Urbio Smart City. Завдяки цьому органи місцевого самоврядування можуть отримати безкоштовний рік користування такими продуктами як реєстр територіальної громади, адресний реєстр, ядро розумної платформи Urbio. Модуль. Адмінпанель.

«Один із принципів створення розумного міста - комплексний підхід. Це означає, що спершу мають бути створені основи для побудови Smart City. Такою основою та фундаментом створення розумного міста є платформа для збирання, сортування та опрацювання даних»,- розповіли організатори.

За допомогою Smart City громади зможуть зекономити кошти за допомогою ІТ-інструментів, які оптимізують процеси, дозволяють уникнути дублювання даних та функцій.

Також громада зможе покращити рівень життя для своїх мешканців, шляхом надання якісних е-послуг, та прийняття ефективних рішень по розпорядженню ресурсами громади.

Детальніше про можливості продуктів:

- Реєстр територіальної громади (Рішення про Реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму № 3572 від 25.10.2017 р.)

Система дозволяє виконувати необхідні реєстраційні дії з автоматичним формуванням необхідних документів - реєструвати або знімати з реєстрації за місцем проживання (перебування) мешканця громади, друкувати заяви, довідки, повідомлення. Реєстраційні записи підписуються КЕП (ЕЦП) користувача який виконує реєстраційну дію;

- Urbio Облік адрес (Рішення про реєстрацію авторського права на комп’ютерну  програму № 3805 від 03.03.2018 року).

Система дозволяє вести адреси фізичних об’єктів (будівлі, елементи інфраструктури) використовуючи єдиний уніфікований підхід;

- Платформа Urbio  (Рішення про реєстрацію авторського права на комп’ютерну  програму № № 3885 від 03.05.2018 року)

Є технологічною основою для зручного та ефективного керування розумним містом/регіоном, яка дозволяє автоматизувати централізований облік та управління даними користувачів всіх модулів Платформи;

Для подання замовлення на підключення громадам потрібно залишити контакти за посиланням.

Пропозиція діє до 30 січня 2021 року.

Відповіді на запитання можна отримати за телефонами: +38 067 696 86 86, +38 099 273 05 08.

«Сьогодні для громад, які вступають у свої повноваження у зв’язку із завершенням формування нового адміністративно-територіального устрою, важливо розуміти власні ресурси та ефективно ними управляти. Окрім офлайн консультацій-зустрічей, які ми проводимо у районах області, ми онлайн інформуємо громади про різноманітні можливості та роз’яснюємо деталі процесів пов’язані з новими повноваженнями. Використання інноваційних технологічних рішень електронної демократії, електронного урядування, електронних послуг та сервісів дозволить зробити діяльність громад ще ефективнішою», - зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Ключові слова:

громади

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook