Для будівництва доріг планують залучати приватних інвесторів

21 січня 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Кабмін схвалив зміни до Бюджетного кодексу, які нададуть можливість залучати приватних інвесторів до будівництва доріг, при цьому, залишаючи їх безкоштовними для водіїв.

Про це повідомив на Фейсбук-сторінці Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“У цьому році одним із наших пріоритетів є залучення приватних інвесторів до інвестиційних проєктів. Як показує міжнародний досвід, залучення приватних партнерів дозволяє швидше та більш якісно відбудувати інфраструктуру, так як партнерство - це не тільки залучення коштів, але й додатковий досвід та відповідальність. Схвалені КМУ зміни, за умови їх підтримки у Верховній Раді, дадуть змогу вже цього року розпочати роботу над першими 6 пілотними ділянками доріг загальною протяжністю 1400 км, провести тендер та залучити найкращого приватного партнера, та, відповідно, повернути приватному партнеру інвестиції протягом 20-30 років. Але ключове слово - не тільки додаткові кошти, але й якість”, - зазначив Владислав Криклій.

За його словами, платежі інвестору будуть обумовлені дотриманням інвестором стандартів якості будівництва чи реконструкції автошляху, а також залежатиме від якості обслуговування дороги відповідно до всіх встановлених стандартів.

“Дороги залишаються безкоштовними для водіїв, та сподіваюсь, що такими темпами за 4 роки за державні кошти та завдяки проєктам державно-приватного партнерства ми відновимо всі дороги державного значення”, - підкреслив Міністр.

Ключові слова:

дорогиКабмінремонт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook