Для студентів та старшокласників організували філософські семінари

11 лютого 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Упродовж чотирьох днів триватиме серія майстер-класів із філософії, що продовжить традицію львівських філософських семінарів Казимира Твардовського, засновника Львівсько-варшавської філософської школи. Вони орієнтовані насамперед на молодих адептів філософії: аспірантів, студентів та старшокласників.

Метою майстер-класів є популяризація наукового етосу Львівсько-варшавської школи, а також підтримка моделі викладання філософії, заснованої на відносинах вчителя та учня, характерних для школи Твардовського.

Майстер-класи складатимуться з двох частин: вступних лекцій та семінарів. У лекційній частині передбачені лекції визнаних дослідників традиції Школи Твардовського. Семінарська частина складатиметься з доповідей студентів старших курсів та аспірантів, підготованих під опікою викладачів, керівників філософських семінарів, магістерських робіт та кандидатських дисертацій.

«Твардовський та його студенти високо цінували філософські дискусії і конструктивну полеміку. Найкращою перевіркою якості своїх філософських ідей вони вважали критику цих ідей іншими філософами. Дискусії проводились у Школі в межах філософських семінарів та студентського філософського гуртка у Львівському університеті, а також у межах засідань заснованого Твардовським Польського філософського товариства у Львові. Дискусії після виступів повинні супроводжуватися атмосферою предметної та доброзичливої ​​критики», - зазначили організатори.

Майстер-класи відбудуться 11-14 лютого 2021 року, тобто в період, на який припадає річниця смерті Казимира Твардовського. Перша серія майстер-класів буде проводитись онлайн, а мовами доповідей будуть англійська, польська та українська.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook