Як громадам створити ЦНАП: в інфографіці департаменту економічної політики

17 лютого 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Департамент економічної політики Львівської ОДА розробив інформаційні матеріали щодо створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при органах місцевого самоврядування.

Дорожня карта описує 8 кроків, які необхідні, щоб у громадах запрацював ЦНАП: від створення робочої групи, яка працюватиме над цим питанням до тестування роботи вже готового ЦНАПу. Усі кроки містять необхідні роз’яснення відповідно до чинного законодавства. Також дорожня карта містить перелік нормативно-правових актів, які регулюють процес утворення та забезпечення функціонування ЦНАПів.

«В результаті децентралізації громади отримали повноваження, ресурси та відповідальність. І мешканці громад очікують отримання зручних та якісних адміністративних послуг. А сучасні ЦНАПи є тим місцем, де громадяни можуть отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах», - зазначають у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Та нагадують, що відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» ЦНАПи утворюються:

- в населених пунктах – адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 року)

- в громадах із населенням понад 10 тис мешканців (до 1 січня 2023 року)

- в громадах із населенням менш як 10 тис мешканців (до 1 січня 2024 року)

Отримати додаткове роз‘яснення з питань надання адміністративних послуг можна також у секторі координації роботи з питань надання адміністративних послуг департаменту економічної політики Львівської ОДА. Контактна особа – завідувач сектору Галина Тупісь, моб.тел. 067 58 488 54.

Ключові слова:

ЦНАП

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook