У Дрогобичі відкрили сучасний ЦНАП: надаватимуть понад 400 послуг

5 січня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 січня, у Дрогобицькій територіальній громаді дали старт роботі нового сучасного Дія Центру «Документ-Сервіс Дрогобич». Тут мешканці зможуть отримати понад 400 адміністративних послуг.

Будівництво об’єкта розпочали у 2018 році. Так, упродовж трьох років, 2018-2020, підрядна організація провела земляні роботи, залила фундамент, вимурувала стіни першого поверху та провела його перекриття, підвели мережі каналізування.

Торік перекрили другий поверх, улаштували покрівлю, встановили віконні блоки та алюмінієві вітражі, змонтували ліфти, завершили внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, улаштували інженерні мережі (вентиляцію, водопостачання та водовідведення, електропостачання), серверну, провели роботи з благоустрою території.

Загальна вартість проєкту – понад 33 млн грн, з них: більш як 10 млн грн – кошти державної субвенції, 11 млн 438 тис грн - ДФРР, 3,3 млн грн – обласний бюджет, 8 млн 197 тис грн – кошти місцевого бюджету.

Сьогодні Дія Центр «Документ-Сервіс Дрогобич» - це сучасна двоповерхова будівля. На першому поверсі знаходиться рецепція та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), громадська приймальня (бек-офіс), система електронної черги, адміністративні кімнати. Приміщення другого поверху - це два конференцзали, гардероб для відвідувачів, зал для коворкінгу та серверна.

ЦНАП оснастили необхідним обладнанням, провели благоустрій території з улаштуванням тимчасових автомобільних стоянок. Ді Центр відповідає вимогам інклюзивності, тут перебачили безперешкодний доступ з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Участь у відкритті ЦНАПу взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький, перший заступник Андрій Годик. 

«Центр Дія у Дрогобичі – вже третій, який ми збудували, а також відкрили за грудень на Львівщині. Перші два у Бориславі та Городку. Але цей є найбільший і реалізація такого амбітного проєкту стала можливою в межах програми Президента Велике будівництво. Нашим першим завданням є максимально наблизити всі можливі адміністративні послуги до кожної людини в громаді. А також опція «Дія.Центру» означає, що ці послуги не просто можна буде отримати близько. Їх можна буде отримати швидко і максимально багато. Головна новація Дія. Центрів саме в тому, що тут можна в одному місці отримати дуже багато різних послуг від держави та громади», - зазначив Максим Козицький.

Також очільник області нагадав, що у грудні минулого року в області прийняли програму цифровізації з річним бюджетом 15 мільйонів. Відтак, за співфінансування держави, наступного року планують збудувати та відкрити з громадами не менше 10 нових ЦНАПів.

У Дія Центрі працюватимуть понад 30 людей. Працівники ЦНАПу надаватимуть мешканцям 410 адміністративних послуг.

Серед них: реєстрація місця проживання, речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні послуги. Окрім цього - послуги комунальних підприємств, такі, як послуги водоканалу, тепломереж, угоди по вивозу сміття та оплати послуги КПЖЕО.

Щодня Дія Центр зможе обслуговувати більш як 200 осіб.

ЦНАП працює за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 8А.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook