"У новому ЦНАПі у Дрогобичі одну адміністративну послугу можна отримати до двох хвилин", - Андрій Годик

21 січня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У межах “Великого будівництва” торік у Дрогобицькій територіальній громаді дали старт роботі нового сучасного Дія Центру «Документ-Сервіс Дрогобич». Тут мешканці мають змогу  отримувати понад 400 адміністративних послуг.

“Загальна вартість проєкту – понад 33 млн грн, з них: більш як 10 млн грн – кошти державної субвенції, 10 млн грн  – ДФРР, а також співфінансування з  місцевого бюджету. Але важливо відзначити оперативність надання послуг у новому центрі. Так, одну адміністративну послугу мешканці можуть отримати до двох хвилин. Головна новація Дія. Центрів саме в тому, що тут можна в одному місці отримати дуже багато різних послуг від держави та громади", - підкреслив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Нагадаємо,  будівництво об’єкта розпочали у 2018 році. Так, упродовж трьох років, 2018-2020, підрядна організація провела земляні роботи, залила фундамент, вимурувала стіни першого поверху та провела його перекриття, підвели мережі каналізування.

Торік перекрили другий поверх, улаштували покрівлю, встановили віконні блоки та алюмінієві вітражі, змонтували ліфти, завершили внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, улаштували інженерні мережі (вентиляцію, водопостачання та водовідведення, електропостачання), серверну, провели роботи з благоустрою території.

У Дія Центрі можна отримати такі послуги: реєстрація місця проживання, речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні послуги. Окрім цього - послуги комунальних підприємств, такі, як послуги водоканалу, тепломереж, угоди по вивозу сміття та оплати послуги КПЖЕО.

Щодня Дія Центр може обслуговувати більш як 200 осіб.

ЦНАП працює за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 8А.

Ключові слова:

брифінгДрогобичЦНАП

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook