Школи області запрошують до участі у конкурсі з програмування

11 березня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Волонтерська організація Code Club, що навчає дітей програмуванню, спільно із департаментом освіти і науки Львівської ОДА організували обласний конкурс «Закодуй майбутнє».

Конкурс має на меті підтримати талановиту молодь області та заохотити її до подальшого розвитку.

«Code Club працює  в Україні із 2013 року і дає можливість кожній дитині спробувати свої сили в програмуванні. Ми бачимо зацікавлення дітей та батьків до цієї сфери, тож тепер хотілось би залучити до проекту ще багато шкіл. Саме тому у мене виникла ідея організувати конкурс», - розповіла координатор Code Club у Львівській області Ольга Конасова.

Для участі у конкурсі педагог школи до 15 березня має зареєструвати свою команду. Один заклад загальної середньої освіти може представити проєкти декількох команд.

У конкурсі братимуть участь команди у складі трьох учнів та педагога- наставника. Команда учасників має подати проєкт у форматі гри, анімації або додатку.

«Після реєстрації команди впродовж півтора місяця працюватимуть над своїм проектом. А 15 травня журі, до якого увійдуть представники ІТ-сфери, обере переможця», - розповіла керівник управління інновацій Львівської ОДА Ольга Котовська.

Команда учасників має подати проєкт в одній із категорій:

І. Scratch – проєкт (учасники 8-10 років)

ІІ. HTML – власний креативний сайт (10-13 років)

ІІІ. Python – проєкт (13-16 років).

Команди-фіналісти будуть запрошені до Львова для вручення дипломів, призів та цінних подарунків у кожній з представлених категорій.  Також на фіналістів очікує екскурсія в ІТ компанію та зустріч з представниками ІТ кластеру.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook