На Студентському чемпіонаті світу з шахів Україну представлятиме львівська команда

11 березня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Вже цього тижня, 13 березня, стартує студентський чемпіонат світу з шахів – First Fide World University Online Chess Championships-2021.  Змагання триватимуть з 13 до 28 березня на базі Техаського університету долини Ріо-Гранде, що у США. Україну на престижних світових змаганнях представлятиме команда Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського. 

Перший студентський чемпіонат світу з онлайн-шахів під егідою ФІДЕ складатиметься з наступних індивідуальних чемпіонатів світу з бліцу та з рапіду та командних чемпіонатів світу з бліцу та з рапіду. Згідно з Регламентом змагань, кожна команда може складатися з семи гравців, але не більше шести однієї статі. Найкращі результати чотирьох членів команди, включаючи принаймні одного чоловіка та одну жінку, зараховуються в командний залік.

Команда Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського складається з 19 шахістів. Варто зауважити, що третя за чисельністю учасників команда. Попереду тільки Університет Ніцци з Франції та Національний університет Сан-Маркос із Перу – 36 і 25 учасників відповідно. Лідер львівської команди – переможець і дворазовий призер студентського чемпіонату Європи 2019, чемпіон та віцечемпіон України 2020, член збірної команди України, міжнародний гросмейстер Кирило Шевченко.  

Зауважимо, загалом на участь у турнірі зареєструвалось одразу 1602 шахісти з 317 університетів 82 країн світу. За кількістю учасників це абсолютний рекорд серед студентських змагань останніх 30-ти років під егідою FIDE (Міжнародної федерації шахів) та FISU (Міжнародна федерація університетського спорту).

Ключові слова:

спортчемпіонатшахи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook