Учасників АТО/ООС запрошують на навчальний курс з розвитку власної справи

12 березня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Університет банківської справи у співпраці з Мінветеранів проводить навчальний курс «Власна справа» для учасників та учасниць АТО/ООС в межах проєкту «VETERAN START-UP EDUCATION».

 Мета курсу:

- надати практичні знання щодо створення інтегрованої моделі бізнесу;

- сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО /ООС;

- розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах;

- мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи;

- допомогти реалізувати start-up;

- надати менторський супровід учасникам та допомогти їм підготувати бізнес-проект на обласний конкурс стартапів з ціллю отримати фінансування на його реалізацію.

Упродовж 15 навчальних модулів учасники курсу здобудуть прикладні знання з особистого розвитку та самореалізації в соціумі, як особистості, бізнес-процесів, роботи з командою, фінансів, залучення інвестицій в бізнес, управління проєктами та грантової діяльності, опанують практичні інструменти для ведення бізнесу та побудують бізнес-модель свого стартапу.

Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів відомих компаній за допомогою гостей – успішних підприємців, представників бізнесу та фінансових структур. Між модулями учасники виконують завдання та консультуються для правильної побудови власної бізнес-моделі і кінцевого пітчингу свого проекту перед конкурсною комісією.

За результатами успішного закінчення курсу, всі учасники отримають сертифікат Університету банківської справи.

Найкращі проекти зможуть взяти участь в обласному конкурсі стартапів та отримати фінансування на його реалізацію.

Заяви приймаються районними відділами соціального захисту до 20 квітня 2021 року.

Початок навчання 5 травня 2021 року.

Партнери проекту: Львівська обласна державна адміністрація, управління соціального захисту ЛМР, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, ГО «Академія соціально-економічних ініціатив», IQholding, АТ «Кредобанк», АТ «ОТР Банк», АБ «Укргазбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», КС «Галичина», ГС «Фонд розвитку банківської освіти та науки», ГО «Центр «Кроки», БФ «Там де живе надія», ГО «Діловий Клуб «Партнер», Бізнес школа УБС.

Контактна особа від Університету банківської справи: к.е.н, доцент кафедри фінансового консалтингу і банківництва, начальник відділу фандрайзингу УБС Ярина Танчак, 0974434264, Email: jarunatanchak@ukr.net.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook