Триває виплата заробітної плати гірникам області

17 березня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

15-16 березня на рахунок ДП «Львіввугілля» поступили кошти з держбюджету за програмою «Реструктуризація вугільної галузі». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Майже у цей же час поступили кошти і від реалізації вугільної продукції, відвантаженої раніше на ПАТ «Центренерго» та ДТЕК «Добротвірська ТЕС».

Весь отриманий фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати та інших виплат (лікарняні, мобілізаційні тощо) працівникам ДП «Львіввугілля».

Так, станом на 16 березня шахтарям області вже виплатили понад 30% заробітної  плати за лютий 2021 року.

Заборгованість із заробітної плати за січень планують погасити найближчим часом за рахунок бюджетних коштів за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».

Нагадаємо, минулого тижня, в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко підписав наказ від 9 березня 2021 року № 11 «Про заходи з підготовки до ліквідації ПрАТ «Шахти «Надія».

Керівництву підприємства доручено розробити та надати на затвердження до Міністерства енергетики України проєкт ліквідації шахти з висновками державної експертизи до 01.03.2022р.

Наказом також передбачено погашення поточної заборгованості з виплати працівникам заробітної плати та інших соціальних виплат з відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю під час виконання  ними трудових обов’язків у період підготовки товариства до ліквідації.

Фінансування всіх робіт буде здійснюватися з бюджетної програми «Заходи з ліквідації неперспективних вугледобувних підприємств».

Ключові слова:

заробітна плата

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook