Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

15 липня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 липня під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

У засіданні взяли участь члени робочої групи -  представники територіальних органів виконавчої влади та голови районних державних адміністрацій.

Про проведену роботу щодо дотримання суб’єктами господарювання соціальних стандартів в частині виплати заробітної плати та зайнятості населення доповіли представники Головного управління ДПС у Львівській області, Головного управління Держпраці у Львівській області, Головного управління Пенсійного  фонду України у Львівській області та Львівського обласного центру зайнятості.

На засіданні обласної робочої групи директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда презентував Алгоритм проведення районних робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Керівник департаменту наголосив на порядку проведення зустрічей з бюджетоутворюючими суб’єктами підприємницької діяльності:

- проведення аналізу діяльності суб’єкта господарювання за підсумком попереднього періоду;
- проведення аналізу діяльності суб’єкта господарювання за підсумком звітного періоду;
- формування аналітичної довідки за підсумком проведеного аналізу. Пошук «зон ризику» діяльності суб’єкта підприємництва;
- наведення аргументів за підсумками проведеного аналізу;
- проведення чергового аналізу за підсумками наступного звітного періоду.

Підсумовуючи засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, голова робочої групи Андрій Годик дав доручення всім членам обласної робочої групи представникам територіальних органів виконавчої влади та головам районних державних адміністрацій провести широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо негативних наслідків отримання зарплати в «конвертах».

Додамо, що обласну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення створили з метою виявлення прихованої зайнятості, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників в області розпорядженням голови облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook