Концепцію програми «Мандруй Україною» до 2026 року обговорили в онлайн режимі

23 березня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

22 березня відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з розвитку сфери туризму та курортів. Під час онлайн-зустрічі обговорювали концепцію Державної цільової програми розвитку туризму «Мандруй Україною» до 2026 року.

Захід відбувся під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України у партнерстві з Державним агентством розвитку туризму України. До обговорення долучилися представники регіонів України відповідальні за туризм.

У дискусії взяв участь заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський. За словами управлінця, повинна бути плідна співпраця культурних установ з туризмом, щоб вони, як то кажуть, працювали нога в ногу, бо на сьогодні є ряд зауважень від туристичного бізнесу до закладів культури. Зокрема, йдеться і про часовий проміжок роботи.

Тарас Лозинський в обговоренні звернув увагу і на лібералізацію візового режиму для певних клієнтів в частині медичного оздоровчого туризму.

«Ми покладаємо великі надії на те, щоб цей напрямок запрацював і щоб ми могли через наші дипломатичні установи, корпуси максимально розповсюдити інформацію про унікальні можливості санаторно-курортних закладів Львівщини. Цей вид туризму насправді є досить вагомим і оплачуваним. Тому він приносив би хороший прибуток до місцевих бюджетів ОТГ», - наголосиві він.

Також відрекомендував Національний природний парк «Сколівські Бескиди» як один з найбільш яскравих туристичних магнітів в регіоні. Минулого року у ньому провели ряд робіт і по ознакуванню туристичних шляхів, і по промоції, тому варто продовжувати роботу по цьому напрямку і надалі.

На засіданні Тарас Лозинський зазначив, про часткове виключення України з міжнародного туристичного шляху E8. Тому заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації висловив прохання підняти це питання на національному рівні для швидкого врегулювання.

Відтак концепція Державної цільової програми розвитку очікує громадського обговорення та подальшого схвалення її завдань та заходів. Сподіваємось, що Львівщина стане одним із стратегічних регіонів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook