Представників туристичної галузі Львівщини закликають долучитися до порталу discover.ua
Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації запрошує представників сфери гостинності заявити про себе на порталі discover.ua. Сайт створений для всіх охочих подорожувати Україною та відпочивати на вихідні в нових місцях.
«Розробники сайту відкриті до співпраці та готові безкоштовно розмістити інформацію про туристичні об’єкти, заклади та атракції. То ж закликаємо представників туристичної галузі зголошуватись, щоб Львівщина була більш відкритою для туристів та кожен міг знайти інформацію відповідно до свого запиту», – зазначає керівниця управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.
Завдяки порталу туристи з України та всього світу можуть здійснити віртуальну подорож найцікавішими місцями нашої країни.
«Звичайно, ми розуміємо, що наскільки б не прогресували сучасні технології, віртуальні мандрівки ніколи не замінять вражень від реальних подорожей. Але іноді так хочеться, кудись чкурнути, хоча б віртуально. Тому у співпраці з професійними фотографами Google Local Guides ми створили розділ з 3D-турами Україною. Для мандрівників – це чудовий інструмент для натхнення, а для власників туристичних бізнесів можливість показати себе краще і масштабніше», – зазначають засновники сайту.
Додамо, що discover.ua – це популярний туристичний портал для пошуку найцікавіших місць в Україні, екскурсій та турів, місцевих гідів.
На сайті вже можна ознайомитись з майже сотнею туристичних об’єктів Львівської області. Поруч з ними можна знайти кафе, ресторан або готель, переглянути їх рейтинги і відгуки відвідувачів, забронювати столик або номер.
Розробники сайту також передбачили додаткові фільтри, завдяки яким можна дізнатися, обладнане певне місце чи будівля для людей в інвалідних візках, а також таких, які мають проблеми зі слухом або зором.
А головне, на сайті ви можете спланувати всю поїздку, натиснувши кнопку «додати до подорожі», а інструменти Google Maps автоматично розрахують протяжність маршруту і приблизний час у дорозі.
Проєкт реалізували у співпраці з Google в межах кампанії «Цифрове перетворення України».