«Реконструкція приймального відділення Червоноградської міської лікарні буде завершена до 1-го квітня», - Іван Собко

25 березня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

В межах програми «Велике будівництво» триває реконструкція Червоноградської міської лікарні. У березні 2021 р. завершено:

  • Проведення електрики та вентиляційних каналів
  • Оздоблювальні роботи
  • Вимурування перегородок
  • Закладено аркаси під армстронг

Раніше, прес-служба Львівської ОДА повідомляла, що біля Червоноградської лікарні вже споруджено естакади на два автомобілі, збудовано адміністративний корпус, а також замінено каналізаційну та пожежну системи.

На даний час проводиться укладення плитки та лінолеумного покриття. Окрім того, реконструкція лікарні включає в себе проведення капітального ремонту не лише в приймальному, а й у діагностичному відділенні - там передбачено встановлення нових ангіографа та апарату МРТ.

Цього року на ремонт лікарні з місцевого бюджету Червоноградської міської ради виділено 11,2 млн. грн.

«На стаціонарному лікуванні у Червоноградській міській лікарні перебуває понад 16 000 пацієнтів на рік. Це багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування ІІ рівня, тут забезпечують надання медичної допомоги за різними лікарськими спеціальностями, зокрема, і пацієнтам з мозковим інсультом. Приймальне відділення вкрай потребувало капітального ремонту із заміною застарілих  комунікацій на сучасні», - зазначив голова Червоноградської ОТГ Андрій Залівський.

«В рамках програми «Велике будівництво» до 01.04.2021 р. передбачена реалізація проєктів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів 8-ми опорних закладів охорони здоров’я Львівської області. На даний час вже завершено роботи по 5-ти об’єктах – у Новояворівській районній лікарні, у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги , 8-ій міській лікарні м. Львова, Самбірській районній та Львівській обласній клінічній лікарні. Реконструкція приймального відділення Червоноградської міської лікарні буде завершена до 1-го квітня», - повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Також до квітня 2021 р. планується завершення ремонтних робіт  у Дрогобицькій міській та Стрийській районній лікарнях.

На фінансування 8-ми опорних закладів охорони здоров’я Львівської області в рамках програми «Велике будівництво» у  2020 р. виділено 72 млн. грн.

«Велике будівництво» - програма масштабної розбудови якісної інфраструктури України, яка передбачає спорудження доріг, шкіл, дитячих садків, центрів медичної допомоги та стадіонів. Програма ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у 2020 р. Цьогоріч у пріоритеті Програми також розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів між найбільшими містами України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook