На фресці храму в Червонограді вже майже 5 років зображений у пеклі президент-агресор

8 березня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

На фресці «Страшний суд», у храмі святого Йосафата в Червонограді, президент країни-агресора вже 5 років у пеклі. Разом з гербом СРСР і багатьма іншими символами зла.

Одну з найбільших церков у Західній Україні освятили у 2007 році. Будували 14 років. Її висота понад 58 м, а площа має 1000 м кв. Вирізняється святиня яскравими розписами.

На вівтарі можна побачити ікони Богородиці та Христа у вишиванках. На стінах є зображення Хрещення Русі та визначних постатей УГКЦ та України, зокрема Андрея Шептицького, Йосифа Сліпого, Степана Бандери, Євгена Коновальця, Романа Шухевича, Тараса Шевченка, Івана Франка, Михайла Грушевського, гетьманів Івана Мазепи і Богдана Хмельницького та інших.

Біля виходу, за давньою традицією, зобразили судний день. У пеклі можна впізнати російського президента, який став уособленням бюрократа, вбивці, що вчиняє злочини проти людства. Фреска з’явилась у церкві напередодні Великодня у 2017 році.

«Задум був, щоб залишити історичну для наступних поколінь якусь таку згадку, що відбувалося в нашій історії. І саме ця фреска страшного суду, мабуть, є така унікальна, бо зображений персонаж для України зробив багато зла», - поділився Роман Сковрон, священник храму святого Йосафата.

За словами отця Романа, у цей екстримальний час та й завше ми маємо відчувати підтримку одне одного і пам’ятати про молитву. «Це наша зброя на духовному фронті, тому єднаймося нею з Богом і нехай вона зі щирого нашого серця лине: за наших захисників, за президента, за всю нашу Україну і мир у ній. Не панікуймо, зберігаймо спокій, бо ми непереможні, коли довіряємо Богові», – зазначає Роман Сковрон. Зараз у храмі проводять для дітей, зокрема і евакуйованих з Києва, Дніпра, Харкова, табір миру, де намагаються відволікти усіх від пережитого.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook