Cьогодні професійне свято відзначають геологи

4 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

У першу неділю квітня традиційно відзначається професійне свято працівників геології, геодезії та картографії України.

Геологія є однією з основних галузей, яка важлива для розвідки та видобутку корисних копалин, а професія геолога – це щоденна титанічна та важка праця, десятки днів життя інколи в жорстких природних умовах, розлука з близькими. Та все ж, професія геолога залишається однією з найбільш захоплюючих і престижних.

«Львівщина багата на різноманітні корисні копалини: природний газ, нафту, сірку, торф, озокерит, кухонну і калійну сіль, пісок, поклади вугілля, сировину для виробництва цементу та інші, які створюють необхідну матеріальну базу для розвитку енергетичної, хімічної та інших галузей промисловості. Наша область славиться науковою школою геології, яка виховала не одне покоління видатних та знаних фахівців галузі та й надалі продовжує забезпечувати основу наукового потенціалу для розвитку геологічної галузі України», –  зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Богдан Кейван.

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації вітає усіх працівників та ветеранів галузі з професійним святом – Днем геолога. Висловлюємо

"Вам щиру вдячність за Вашу багаторічну, цілеспрямовану і важку працю, яка забезпечує відкриття нових родовищ корисних копалин та бажаємо міцного здоров’я, вдалих досліджень і нехай всі вершини підкоряються з легкістю", - зазначили у департаменті.

Довідково:

Указом Президента України від 07.02.1995 № 110/95 в Україні встановлено професійне свято працівників геології, геодезії та картографії – День геолога. Таку дату вибрали, оскільки саме в кінці квітня геологи починають готуватися до літніх експедицій.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook