Максим Козицький привітав працівників сфери культури із професійним святом

9 листопада 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 9 листопада,  в Україні професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. Фахівців Львівщини привітав голова облдержадміністрації Максим Козицький:

"У День української писемності та мови  маємо ще одне свято – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Символічно, що ці дві дати збіглися в один день. Бо наша мова і наша культура – це основні складові нашої ідентичності. 

Працівники культури та майстри народного мистецтва – це насамперед ті, хто береже та плекає пам’ять про ту культурну спадщину, яку залишили нам попередні покоління. Але водночас ви ті, хто творить нові яскраві сторінки в історії нашого краю. Ви відроджуєте українську національну культуру, стимулюєте розвиток народної творчості, активно сприяєте культурно-просвітницькій діяльності. 

Культура – явище живе і крихке. Те, яке не можливо виміряти показниками і обмежити якимись рамками. Тому ваша професія потребує особливого підходу та здібностей. Гіперактивні, супервинахідливі і мегатворчі – такі вони, люди культури.

Щиро вітаю вас із професійним святом! Будьте здорові і нехай джерело вашої творчої енергії ніколи не вичерпується!", - зазначив Максим Козицький.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook