Органам місцевого самоврядування доручили визначити проблемні ділянки на місцевих дорогах для їх ремонту та забезпечити благоустрій

8 квітня 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні під час наради  голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови Львівської обласної ради Ірини Гримак з головами райдержадміністрацій розглянули питання ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Львівщини.

Заступник директора департаменту дорожнього господарства Микола Одиноцький зазначив, на цей рік для ремонту місцевих доріг скерували 1, 3 млрд гривень.

“Цього року в області заплановано ремонт 71 об'єкту, загалом 515 кілометрів доріг як місцевого, так і державного значення.  Також  триває реалізація двох масштабних проектів – "Мале карпатське коло" та дороги прикордоння.  На місцевих дорогах вже стартував ремонт, на сьогодні проводять ремонт  таких об’єктів: Рава-Руська –Гайок, міст у Крушельниці, Турка-Східниця, Садковичі –Чернихів. Щодо державних доріг – Жовква – Кам’янка, Київ - Чоп тощо”,  – наголосив Микола Одиноцький.

Також він зазначив, експлуатаційне утримання доріг місцевого значення проводять три компанії – ПП “Рома”, ДП “Львівський облавтодор”, БК “Віаком”.

“На території колишніх Бродівського та Радехівського районів триває процедура закупівлі для визначення підрядника з експлуатаційного утримання, оскільки із попереднім розірвали угоду. До кінця квітня плануємо її завершити”, - додав Микола Одиноцький.

За підсумками наради, органам місцевого самоврядування доручили провести обстеження доріг місцевого значення для визначення найбільш проблемних ділянок, на яких необхідно виконати  роботи з ліквідації аварійної ямковості. Пропозиції скерувати у департамент дорожнього господарства.

Окрім того, забезпечити проведення робіт з благоустрою автомобільних доріг загального користування та їх складових, а саме прибирання придорожніх смуг та зупинок громадського транспорту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook