Нацполіція України оголосила конкурс на заміщення вакантних посад
Відсьогодні, 26 квітня, почався прийом електронних анкет для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад "поліцейський офіцер громади"
«Зацікавлений у розвитку свого міста чи села та бажаєш долучитися до реалізації реальних змін — запрошуємо до команди поліцейських офіцерів громад України!» - повідомили в поліції.
Для участі в конкурсі потрібно зареєструвати електронну анкету. Зробити це можна з 26 квітня по 17 травня на сайті Національної поліції України.
Далі, серед 19-ти областей необхідно обрати ту, у якій плануєте працювати. Набір проводять у: Вінницькій, Волинській, Дніпровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кропивницькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківський, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях.
Дізнатися більше про проєкт Національної поліції України та етапи відбору можна, зателефонувавши на гарячу лінію за номером 067 284 72 00.
Взяти участь у конкурсі може чинний поліцейський, атестований співробітник, який має:
• загальний практичний стаж служби в поліції не менше півтора року (не враховується період навчання у закладах освіти та установах первинної професійної підготовки);
• вищу освіту;
• належний рівень фізичної підготовки відповідно до затверджених нормативів;
• посвідчення водія категорії «В» (із наявним практичним стажем керування транспортним засобом відповідної категорії).
Анкета активна до 08:00 години ранку 17 травня 2021 року.
Новини за темою
Поліція Львівщини: за публікацію інформації на користь ворога передбачена кримінальна відповідальність
26 квітня 2022
За минулу добу, 25 квітня, на оперативну лінію 102 надійшло 1567 повідомлень - усі вони опрацьовані. Правоохоронці дякують громадянам за пильність. Також поліцейські нагадують про те, що заборонено здійснювати фото-та відеозйомку та публікувати в соцмережах інформацію про: ракети, які летять або кудись потрапили, місце обстрілу або потрапляння снаряда; назви вулиць, зупинок транспорту, будівель, де сталася надзвичайна ситуація; переміщення українських військових, військові об'єкти; розташування блокпостів; інформацію про потерпілих або загиблих (крім офіційних даних). За поширення такої інформації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років. Поліцейські Львівщини продовжують нести службу в режимі 24/7 - спільно з нацгвардійцями, бійцями тероборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, а також несуть службу на блокпостах, де, у разі потреби, перевіряють документи і транспортні засоби. Також правоохоронці допомагають вимушеним переселенцям, які продовжують прибувати на Львівщину з регіонів, де тривають активні бойові дії. Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні!
За добу поліцейські Львівщини відреагували на понад 1000 повідомлень: ситуація в області контрольована
11 квітня 2022
Минає 47-й день війни. Поліцейські Львівщини продовжують нести службу у посиленому режимі, ситуація в області контрольована. За минулу добу на оперативну лінію 102 поліції Львівщини надійшло 1143 повідомлення - усі вони опрацьовані. Правоохоронці дякують громадянам за пильність. Львівщина й надалі продовжує приймати вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій, тож поліцейські роблять все можливе, щоб ці люди почувалися у безпеці, а також вживають усіх заходів для недопущення мародерства. Крім того, спільно з нацгвардійцями, бійцями тероборони та представниками громадських формувань поліцейські продовжують у посиленому режимі патрулювати вулиці Львова та інших населених пунктів області, а також несуть службу на блокпостах. Правоохоронці нагадують: не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Будьте відповідальні за своє життя та життя близьких! Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!
Заборонено фотографувати блокпости та використовувати відеореєстратори: поліція Львівщини
22 березня 2022
Львівщина надалі залишається місцем, де знаходять собі притулок сотні тисяч вимушених переселенців, тож правоохоронці роблять усе можливе, щоб ці люди почувалися у безпеці. Крім того, поліцейські проводять заходи для недопущення мародерства, а також спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах. Правоохоронці нагадують: не знімайте фото чи відео блокпостів, української військової техніки, пересування військ, місць обстрілів та не викладайте їх у соцмережі – цим ви допомагаєте ворогу скоригувати вогонь. Про те, як варто поводитись на блокпості читайте за посиланням. Також водіям заборонено використовувати відеореєстратори та здійснювати фото- та відеозйомку доріг загального користування, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування військових частин тощо. Правоохоронці закликають громадян: якщо ви стали свідком чи жертвою правопорушення, потрапили у небезпечну ситуацію, виявили підозрілий предмет, негайно телефонуйте на оперативну лінію 102 – поліцейські Львівщини готові відреагувати негайно.
Як захистити свій телеграм від зловмисників: рекомендації Національної поліції України
21 березня 2022
З початку війни Telegram став однією з найбільших платформ для поширення новин і спілкування. Тому варто подбати про безпеку його використання. У Національній поліції України радять налаштувати конфіденційність облікового запису. Отож, заходьте в розділ «Приватність і безпека» або «Конфіденційність» та змінюй налаштування, як вказано нижче: - Номер телефону → Хто може бачити номер телефону – Ніхто - Номер телефону → Хто може знайти за номером – Мої контакти - Остання активність → Хто може бачити час моєї останньої активності – Ніхто - Фотографії профілю → Хто може бачити фото та відео мого профілю – Мої контакти - Дзвінки → Хто може мені телефонувати – Мої контакти (або Ніхто, якщо хочете). - Дзвінки → Peer-to-peer – Мої контакти (або Ніхто, якщо ви волієте не повідомляти свою IP-адресу абонентам, що викликають). - Пересилання повідомлень → Хто може додавати посилання на мій обліковий запис під час надсилання моїх повідомлень – Мої контакти. Налаштуйте захист облікового запису. Встановіть пароль для розблокування входу в Telegram. Увімкніть Автоблокування Телеграм на одну чи 5 хвилин. Увімкніть двофакторну автентифікацію для свого облікового запису. Для безпеки IP-адреси використовуй сервіси VPN.
За минулі 3 тижні понад 200 вибухонебезпечних предметів перевірили вибухотехніки поліції Львівщини
16 березня 2022
Від початку війни на Львівщині вибухотехніки національної поліції перевірили понад 200 потенційно небезпечних предметів Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області. Правоохоронці вдячні усім небайдужим громадянам за співпрацю у забезпеченні законності та правопорядку у Львові та на території області. «Наші громадяни надзвичайно відповідальні та пильні, тож щодня ми отримуємо повідомлення про виявлені підозрілі або небезпечні предмети. У воєнний час це – неоціненна допомога правоохоронцям. Люди повідомляють про залишені без нагляду сумки, згортки біля смітників, дитячі іграшки і таке інше. Далі алгоритм такий – за вказаною адресою виїжджають поліцейські, які патрулюють цей район, переконуються, що виявлений предмет дійсно може становити небезпеку, і тоді виїжджаємо ми – обстежуємо, а в разі необхідності знешкоджуємо», - повідомив начальник Управління вибухотехнічної служби поліції Львівщини полковник поліції Любомир Сопільник. Загалом, від початку війни співробітники Управління вибухотехнічної служби поліції Львівщини здійснили понад 200 службових виїздів. У роботі правоохоронцям допомагають службові собаки, спеціально навчені на пошук зброї та вибухівки – Лілу, Ватсон та Джессі. Усі вони не перший рік на службі в поліції і неодноразово проявили свою професійність. Окрім того, вибухотехніки проводять навчання для поліцейських та бійців тероборони. «Наші спеціалісти дають їм базову теоретичну та практичну підготовки – вчать, за якими ознаками можна встановити, чи предмет дійсно становить небезпеку, як необхідно діяти при їх виявленні і таке інше», - повідомив Любомир Сопільник. Поліцейські нагадали, що у разі виявлення підозрілих чи небезпечних предметів потрібно повідомити про це на оперативну лінію 102. Не можна самостійно знешкоджувати чи переміщувати їх – натомість, потрібно попередити про це перехожих та дотримуватись усіх заходів безпеки.
Комендантська година на Львівщині: жителів області просять не покидати свої домівки
26 лютого 2022
Через воєнний стан та вторгнення російських окупаційних військ, майже в усіх регіонах України діє комендантська година. Зокрема, на Львівщині з 22:00 вечора до 06:00 ранку. Що таке комендантська година та які обмеження вона передбачає? Про це роз’яснили у Національній поліції України. Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття. Громадський транспорт у цей час не працюватиме. Громадянам заборонено перебувати на вулицях населених пунктів під час комендантської години. «Для пересування населеним пунктам громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, адже поліція його перевірятиме. Просимо з розумінням ставитись до такого роду заходів. Пам’ятаймо, в країні йде війна, збільшується кількість підозрілих осіб, які можуть бути диверсантами», - зазначили в Нацполіції Львівської області. На в'їздах/виїздах з населених пунктів встановлені контрольно-пропускні пункти. Поліцейські перевіряють документи осіб, зупиняють транспортні засоби, перевіряють речі та автомобілі. Важливо! Міста, в яких встановлена комендантська година, закриті на в’їзд, але працюють на виїзд. Комендантська година є необхідним заходом в контексті активної військової фази агресії РФ проти України. Вона має посилити порядок та безпеку людей. Закликаємо всіх суворо дотримуватись чинних обмежень. Водночас нагадуємо, що до екстреної евакуації потрібно бути готовими у будь-який час. Коли вимкнеться сирена, негайно вирушайте в місця притулку. Як зазначив очільник області Максим Козицький, людям, які зайняті в критичній інфраструктурі, видаватимуть перепустки, які дозволять пересуватися вулицями під час комендантської години. Окрім того, перепустки видають працівникам Львівської ОДА, на базі якої під час воєнного стану, згідно з указом Президента України, створено військову адміністрацію.
Понад 8000 тисяч порушень: найпоширеніші випадки нехтувань Правил дорожнього руху водіями на Львівщині
28 серпня 2021
Упродовж місяця, 20 липня по 20 серпня, поліцейські груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини проводили комплексні профілактичні заходи з метою зменшення аварійності на автомобільних дорогах. За цей період, правоохоронці зафіксували понад 8700 порушень Правил дорожнього руху як водіями, так і велосипедистами чи пішоходами. Про це інформують на сторінці Поліції Львівської області у фейсбук. Найчастіше водії керують транспортними засобами без відповідних документів – 799 випадків. На другому місці – керування т.з. у стані сп’яніння – 526 випадків. Третя позиція - порушення правил обгону та виїзду на смугу зустрічного руху – 206 фактів. За той самий період 154 водії порушили правила проїзду залізничних переїздів, 159- правила проїзду перехресть, зокрема, й регульованих, 116 – не надали перевагу пішоходам, які переходили проїзну частину пішохідними переходами. Ще 12 водіїв створили аварійні ситуації на дорозі. Щодо інших учасників дорожнього руху – під час відпрацювання поліцейські зафіксували 518 пішоходів та 63 велосипедистів, які порушили вимоги Правил дорожнього руху. На усіх порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи. Поліція Львівщини закликає учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись правил безпеки. Водіїв просять не перевищувати дозволеної та безпечної швидкості руху, особливо у темну пору доби, в умовах недостатньої видимості. Ретельно відстежуйте ситуацію на дорозі та не відволікайтесь від керування транспортними засобами. І, звичайно, за жодних обставин не керуйте транспортними засобами у нетверезому стані. Ці порушення найчастіше стають причинами дорожньо-транспортних пригод. Це ж стосується і пішоходів – переходьте проїзну частину лише у відведених для цього місцях, переконавшись, що ви не піддаєте ризику своє життя та здоров’я.
69 ДТП за добу: водіїв закликають не втрачати пильності
14 січня 2021
69 дорожньо-транспортних пригод, одна з них - з потерпілими. Таким є стан аварійності на автодорогах Львова та області за минулу добу. Про це інформують у відділі комунікації поліції у Львівській області. 38 автопригод стались на дорогах області, ще 31 - у Львові. Внаслідок ДТП троє осіб були травмовані. За наслідками інших пригод було складено 68 адміністративних протоколів за ст.124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року. Також у зв’язку з ускладненням погодніх умов поліцейські Львівщини закликають водіїв бути уважними та обережними на дорогах та надають низку рекомендацій: - Не перевищуйте швидкості, дотримуйтеся дистанції, не здійснюйте ризикованих маневрів та обгонів; - В умовах недостатньої видимості, сильного снігопаду або дощу необхідно рухатись з увімкненим ближнім світлом фар та протитуманними ліхтарями; - Пам’ятайте, що на слизькій дорозі гальмівний шлях збільшується у кілька разів, тому поступово знижуйте швидкість при під’їзді до перехресть, пішохідних переходів, поворотів; - Перед виїздом перевіряйте заряд акумуляторної батареї, наявність охолоджуючої рідини та склоомивача для низьких температур, а також достатньої кількості палива. Пішоходів поліцейські закликають переходити дорогу лише у встановлених місцях та використовувати світловідбивні елементи на одязі. Будьте пильними і обережними, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Бережіть своє життя!
На Великодні свята працівники Нацполіції працюватимуть у посиленому режимі та забезпечуватимуть дотримання карантину на Львівщині
14 квітня 2020
На Великдень поліція працюватиме у посиленому режимі задля забезпечення прядку та дотримання карантинних заходів. Поліцейські слідкуватимуть за дотриманням громадянами обмежень та проводитимуть роз’яснювальні бесіди. Про це під час брифінгу сьогодні, 14 квітня, розповів Василь Віконський – начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області. «Ми постараємось вивести якомога більше співробітників поліції безпосередньо на вулиці – максимально залучити їх до патрулювань поблизу церков. Хочу підкреслити – не потрібно думати, що якщо людина йде святити паску, їй хтось це заборонить – ми, як і раніше, проводитимемо роз’яснювальну роботу, слідкуватимемо щоб люди дотримувались дистанції, перебували у захисних масках та дотримувались інших обмежень, зокрема й чисельності людей в тому числі поза храмом, усі повинні дотримуватися фізичної дистанції 2-3 м та карантинних норм», - розповів Василь Віконський. Начальник ГУ Національної поліції області закликав усіх мешканців до свідомості, оскільки церков і парафій дуже багато, і важливо не допустити порушень правил карантину та непорозумінь громадян із поліцією. «Мешканці Львівщини свідомо оцінюють ситуацію, у переважній більшості дотримуються обмежень та правил карантину, не виходять без необхідності з домівок, а ті, хто давали на це добровільну згоду – перебувають у самоізоляції. Від імені поліцейських Львівщини хочу подякувати усім свідомим людям за таку позицію Якщо виникають грубі порушення закону – реагуємо відповідно до наших повноважень – складаємо відповідні протоколи, або, якщо є підстави, порушується кримінальна справа ", - повідомив Віконський. За його словами, від початку запровадження карантинних обмежень, покликаних не допустити розповсюдження коронавірусу, на Львівщині правоохоронці склали більше 450 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. З них: - за порушеня самоізоляції – 13 протоколів, - щодо керівників та працівників суб’єктів підприємницької діяльності – 84 протоколи, - на громадян, котрі проігнорували заборону перебування у парках, скверах та інших громадських місцях – 91 протокол, - у прибережних зонах – 43 протоколи, - за перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту правоохоронці склали на громадян 74 протоколи про адміністративні правопорушення, - на перевізників -19 протоколів, - на посадових осіб – 7 протоколів (керівники ринків та один продавець). Протоколи, складені правоохоронцями, передані на розгляд судів. «Поліція і далі працює у посиленому режимі - ми робимо акцент на роз’яснювальну роботу, проводимо превентивні заходи і, звичайно, перевіряємо чи дотримуються правил карантину громадяни – у парках, скверах, інших громадських місця, а також суб’єкти господарювання. Протоколи про адміністративні правопорушення поліцейські складають лише тоді, коли інші способи впливу виявляються безрезультатними», - наголосив Василь Віконський. За словами Василя Віконського, 11 та 12 квітня, у Вербну неділю та католицький Великдень, правоохоронці патрулювали поблизу храмів, де забезпечували публічний порядок, слідкували за дотриманням громадянами карантинних обмежень та проводили роз’яснювальні бесіди. «У Вербну неділю на Львівщині відбулось більше двох тисяч богослужінь. Біля кожного храму несли службу поліцейські і, завдяки свідомості людей та священників, грубих порушень виявлено не було – представники усіх конфесій поставились з розумінням до ситуації, що склалась, звернулись до парафіян з рекомендаціями щодо участі у відправах, тому за ці два дні поліцейські склали на Львівщині всього 7 адмінпротоколів за порушення правил карантину», - повідомив полковник поліції.