Комендантська година на Львівщині: жителів області просять не покидати свої домівки

26 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Через воєнний стан та вторгнення російських окупаційних військ, майже в усіх регіонах України діє комендантська година. Зокрема, на Львівщині з 22:00 вечора до 06:00 ранку.

Що таке комендантська година та які обмеження вона передбачає? Про це роз’яснили у Національній поліції України.

Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття.

Громадський транспорт у цей час не працюватиме. Громадянам заборонено перебувати на вулицях населених пунктів під час комендантської години.

«Для пересування населеним пунктам громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, адже поліція його перевірятиме. Просимо з розумінням ставитись до такого роду заходів. Пам’ятаймо, в країні йде війна, збільшується кількість підозрілих осіб, які можуть бути диверсантами», - зазначили в Нацполіції Львівської області.

На в'їздах/виїздах з населених пунктів встановлені контрольно-пропускні пункти. Поліцейські перевіряють документи осіб, зупиняють транспортні засоби, перевіряють речі та автомобілі.

Важливо! Міста, в яких встановлена комендантська година, закриті на в’їзд, але працюють на виїзд.

Комендантська година є необхідним заходом в контексті активної військової фази агресії РФ проти України. Вона має посилити порядок та безпеку людей. Закликаємо всіх суворо дотримуватись чинних обмежень.

Водночас нагадуємо, що до екстреної евакуації потрібно бути готовими у будь-який час. Коли вимкнеться сирена, негайно вирушайте в місця притулку.

Як зазначив очільник області Максим Козицький, людям, які зайняті в критичній інфраструктурі, видаватимуть перепустки, які дозволять пересуватися вулицями під час комендантської години. Окрім того, перепустки видають працівникам Львівської ОДА, на базі якої під час воєнного стану, згідно з указом Президента України, створено військову адміністрацію.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook