У Львівській обласній клінічній лікарні перебуває 27 ковідних хворих, у частини з яких діагностовано різні типи ускладнень

7 травня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На брифінгу щодо епідситуації на Львівщині завідувач ковідним відділенням Львівської обласної клінічної лікарні (ЛОКЛ) Омелян Синенький розповів, що ситуація у лікарні віддзеркалює ситуацію, яка склалася у Львові і Львівській області загалом. Станом на сьогодні у ЛОКЛ перебуває 27 пацієнтів, хворих на ковід, у реанімаційному відділені – 5 (3 – на ШВЛ).

«Кількість ковідних пацієнтів у Львівській обласній клінічній лікарні є невеликою. Приймаємо пацієнтів з коморбідними станами (окрім первинного захворювання, присутня наявність інших захворювань), в основному, це хворі на цукровий діабет та кардіологічну патологію. Зараз в нас перебуває троє пацієнтів, які перенесли оперативні втручання в абдомінальній (черевній) порожнині, двоє – після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, один пацієнт – після стентування на фоні інфаркту міокарда», - розповів Омелян Синенький.

Як наголосив завідувач ковідного відділення, необхідно постійно пам’ятати про свою індивідуальну безпеку, яка в подальшому відобразиться на епідситуації загалом.

Нагадаємо, станом на сьогодні у стаціонарах ковідних лікарень Львівщини перебуває 1794 пацієнти.

Разом з тим, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА повідомив, що показники рівня епіднебезпеки на Львівщині знаходяться в межах норми.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook