Розпочав роботу новий пологовий корпус Львівської обласної клінічної лікарні

1 лютого 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

З 1 лютого вагітні зможуть народжувати у оновленому пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. Корпус розрахований на 100 акушерських ліжок: 40 місць передбачено для пологового відділення, 30 – для відділення патології вагітності та 30 – для відділення екстрагенітальної патології.

Також тут функціонує відділення неонатального догляду і відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.

«Сьогодні справді велика та вагома подія для нас. Це саме той рівень медичних послуг, які повинні отримувати мешканці. Адже майбутні матері, які народжуватимуть тут, не тільки отримають фахову, кваліфіковану медичну допомогу, а й зможуть перебувати у якісних та комфортних умовах. Нове сучасне обладнання - це надзвичайно важливо, проте хороший і зорганізований колектив – це запорука успіху. Ваша праця складна, однак, те, що ви робите – це найщасливіший подарунок долі. Успіхів, наснаги, віри в себе та свої можливості», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Михайло Гичка, генеральний директор лікарні, зазначив, що важливо у будь-якій роботі цінувати один одного і підтримувати, аби збудувати потужну і цілеспрямовану команду професіоналів та продовжувати працювати задля майбутніх пацієнтів.

«Тут змінилось все. Відбулось перепланування першого поверху, тут розташований приймальний покій та оглядовий кабінет. Зараз у пологовому є вісім індивідуальних пологових зали та три операційні. Вдалося також оновити обладнання, ліжка і меблі. Тому ми повністю готові до прийому наших пацієнток», - повідомив Володимир Солощенко, завідувач пологового відділення ЛОКЛ.

Нагадаємо, офіційне відкриття пологового відділення відбулося у грудні минулого року. Тоді завершили ремонтні роботи та встановлювали необхідне медичне обладнання.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook