Відбувся відкритий захист проєктів інститутів громадянського суспільства

19 травня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Вчора, 18 травня відбувся відкритий захист проєктів в межах проведення другого етапу конкурсу з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Для їх реалізації надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Представники 61 громадської організації представили 76 проєктів перед конкурсною комісією за 4 напрямами:

- підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства;
- розвиток громадянського суспільства в територіальних громадах;
- соціально-економічний розвиток;
- культурно-просвітницька діяльність.

«На третьому етапі конкурсу, члени конкурсної комісії індивідуально оцінять конкурсні пропозиції за відповідними критеріями. На наступному засіданні будуть підсумкові результати та сформований рейтинг конкурсних пропозицій. Результати конкурсу ми оголосимо до 31 травня 2021 року на сайті Львівської облдержадміністрації», - наголосив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

«Наша організація вже третій рік поспіль подається на конкурс проєктів до департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації. Така підтримка є надзвичайно вагомою, оскільки це дає можливість реалізовувати проєкти шляхом проведення інформаційних кампаній на рівні області та забезпечує інформування найбільш віддалених районів», - зазначила заступниця голови правління благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» Наталія Проць.

Нагадуємо, що на реалізацію проєкту інститути громадянського суспільства можуть отримати максимально 100 тис грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook