Арт-проєкт Наталії Поліщук потрапив до Книги рекордів України

24 травня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У курортній Східниці відбулося закриття відпочинково-мистецького проєкту «Сад висячих дерев». Його у 3D форматі створила заслужена художниця України Наталія Поліщук.

Унікальна виставка відкрилась 25 квітня. За цей час художниця працювала на природі, за допомогою малярських технік, які виконувались вперше в Україні. За словами Наталії Поліщук, цей проєкт дав їй зрозуміти, що не все підвладне особистим планам та амбіціям. Інколи порив вітру чи зміна сонячного дня на похмурий змушували авторку змінювати відтінки кольорів на полотнах і так по декілька разів. Невипадково арт-проєкт зацікавив представників Книги рекордів України.

«Упродовж всієї творчої роботи було дуже складно підлаштуватися під «витівки природи», а останнього дня, якраз на закритті проєкту було настільки вітряно, що здавалося нічого не відбудеться, - каже пані Наталія. - Та як зауважили гості - саме це додало ефекту перебування в казці. Багато відвідувачів асоціювали цей день з поверненням в дитинство, чи в казку «Мері Попінс» або ж «Аліса в країні чудес», а мене називали «доброю чарівницею». Було дуже приємно це чути, адже проєкт мав на меті повернути людям радість та задоволення від життя і насолоду природою і, вважаю, це нам вдалося», - наголосила авторка.

На заході побувала керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

«Відпочинок у Східниці додає сил людському організму. А гірський курорт і мистецтво – колаборація, яка, переконана, стане доброю практикою на курортах Львівщини, - коментує Наталя Табака. -  Спостереження за унікальним мистецьким перформенсом на природі збагачує духовні сили людини. В часі коронавірусу це вкрай важливо. Колись висячі сади у пустелі для своєї дружини збудував вавилонський цар, щоб розвіяти її тугу за рідним гірським краєм. Пані Наталія створювала авторський проєкт «Сад висячих дерев» аби підняти настрій людям, що втомились від карантину та локдауну».

Виставка з 3D ілюзіями буде доступна для огляду на території східницького готелю «Респект».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook