“Громади мають забезпечити співфінансування будівництва амбулаторій”, - Юрій Бучко

4 Червня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зустрівся із головами територіальних громад щодо дофінансування з місцевих бюджетів вартості будівництва(капремонту) шести амбулаторій.

Йдеться про медичні заклади у  Луках Самбірського району, Бірках Яворівського району, Вільхівцях та Дубравці Жидачівського району, а також у Соколівці Буського району та Великих Грибовичах Жовківського району.

“Відповідно до чинного законодавства, проекти, які реалізуються за рахунок державної субвенції обов’язково повинні мати співфінансування з бюджетів громад не менше 10 % від вартості. З боку ЛОДА фінансові зобов’язання держбюджету ми виконали у повному обсязі. Щоб завершити об’єкти і здати в експлуатацію, громади мають упродовж двох місяців  забезпечити спів фінансування”, - зазначив Юрій Бучко.  

Також він наголосив,  що медичні амбулаторії – це першочергово доступ мешканців сіл до якісних медичних послуг. Тому керівники  громад мають відповідально підійти до цього питання і вишукати кошти для завершення амбулаторій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook