Понад 20 мільйонів гривень субвенції з держбюджету скерують на розвиток ЦНАПів у громадах Львівщини

8 Червня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Минулого тижня Львівщина отримала субвенцію  із державного бюджету на розвиток мережі ЦНАПів в громадах. На що скерують цей фінансовий ресурс сьогодні під час брифінгу розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

«Сьогодні із 73 ОТГ оснащені центри надання адміністративних послуг мають 47 громад. По інших 26 громадах ситуація є різною. Так 13 органів місцевого самоврядування вже прийняли відповідні рішення щодо утворення таких центрів, ці підрозділі будуть утворені ще до кінця цього року і фінансуватимуться на рівні відповідних бюджетів»-, зазначив він.

Та наголосив, що відповідно до чинного законодавства до 2023 року у всіх громадах мають бути ЦНАПи. Відтак, щоб кожен мешканець, чи то Белзької чи Золочівської громади, зміг отримати однакову послугу у ЦНАПі. На це завдання і скерують кошти субвенції.

«Від пропонованої суми з державного бюджету нам вдалось залучити 10%, це понад 20 млн грн, зокрема це 16 заявок для 13 ОТГ. Структура видатків тут буде по 2 напрямках. Це капітальні видатки: капітальний ремонт, реконструкція, чи нове будівництво ЦНАПів, або ж видатки для закупівлі того чи іншого обладнання, яке стосується інформатизації процесів, видачі тих чи інших документів, документообігу в межах ЦНАПів»,-  зазначив Степан Куйбіда.  

Кошти субвенції вже найближчим часом мають надійти до бюджетів органів місцевого самоврядування.

«Наша амбітна ціль, щоб центральні садиби об’єднаних територіальних громад були забезпечені такими центрами до кінця 2022 року»,- наголосив керівник департаменту.  

Додамо, що субвенція – це не єдине джерело, яке Львівська ОДА залучає для розвитку ЦНАПів в громадах. Зокрема, сьогодні в межах ДФРР фінансується будівництво нового ЦНАПу у м. Дрогобич, також в межах бюджету розвитку передбачено фінансування ЦНАПу у Зимній Воді.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook