“Рух – це здорово!": школярі Львівщини взяли участь у фізкультурно-оздоровчому флешмобі

8 Червня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні у музеї "Арсенал" в межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу для учнів “Рух – це здорово!” відбувся флешмоб – руханка за участю 45 школярів п’яти загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивного клубу “Львівські янголи”.

Упродовж години юні школярі провели руханку з елементами черлідингу, а потім ознайомились із експозицією музею, давши старт обласним заходам всеукраїнського масового заходу “Рух – це здорово!”.

Окрім Львова заходи, що організовуватимуться Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації у співпраці із територіальними громадами, відбуватимуться на території усієї області.

Зокрема, на стадіоні “Ювілейний” у м. Миколаїв відбудеться фінал чемпіонату області серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2005 – 2006 років народження. У центральному парку м. Буськ 8 – 9 червня відбуватиметься територіальна першість з кросу серед загальноосвітніх закладів.

Флешмобом з ранковою руханкою за участю близько 60 учнів у центральному парку імені Т.Шевченка долучились до акції “Рух – це здорово!” мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ. На спортивно-веслувальній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у с. Наварія впродовж дня відбуватиметься майстер-клас з каякінгу, на спортивній базі “Добротвір”, – майстер-класи з веслування на байдарках і каное, а м. Сокаль від сьогодні прийматиме фінал освітянського чемпіонату області з баскетболу серед учнів ДЮСШ.

“Фізична культура, - це невід’ємна частина культури, тому, не випадково, ранкову руханку у Львові ми провели у одному із найвідоміших музеїв міста, - музеї – Арсенал. А, враховуючи, що захід “Рух – це здорово!” проводиться в межах відзначення Дня захисту дітей, займаючись спортом у приміщенні, де зберігається зброя лицарів, ми ставимо за мету продемонструвати, що головна зброя сучасної людини, - це спорт і здоровий спосіб життя,” – прокоментував ідею спортивного флеш-мобу у музеї координатор заходу, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів “Рух – це здорово”, що проводиться з 1 по 8 червня в усіх регіонах України з нагоди Дня захисту дітей, ставить за мету популяризувати та розвивати фізичне виховання, а також сприяти формуванню здорового способу життя.

Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України спільно із Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На Львівщині заходи акції проводяться департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці з територіальними громадами.

 

Ключові слова:

флешмоб

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook