Департамент фінансів провів зустріч по бюджетах громад із фінансистами Червоноградського району

10 Червня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Цього тижня департамент фінансів Львівської ОДА розпочав третій етап комунікації з громадами області – виїзні районні зустрічі з обміну досвідом. Перший такий професійний діалог за сприяння департаменту фінансів організували Червоноградська РДА та Червоноградська і Добротвірська територіальні громади.

Учасниками наради були фінансисти громад новоутвореного Червоноградського району (Червоноградська, Белзька, Великомостівська, Добротвірська, Лопатинська, Радехівська, Сокальська).

Під час зустрічі презентували та обговорили виконання показників дохідної частини бюджетів громад Червоноградського району, проблематику середньострокового планування. Присутнім наголосили на вагомості контрольно-економічної роботи фінансових органів на місцях.

В межах діалогу також порушили цілу низку проблемних питань. «Зокрема, щодо необхідності удосконалення системи бюджетного вирівнювання, ефективної співпраці з  депутатським корпусом, комісіями відповідної ради та державною фіскальною службою без якої суттєво ускладнюється організація роботи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та залучення нових платників»,-  зазначили у департаменті фінансів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook