Львівський університет безпеки життєдіяльності випустив 131 рятувальника

11 Червня 2021р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих фахівців.

Цього року ряди офіцерського складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій поповнив 131 випускник Львівського університету БЖД.

Привітали  випускників із завершенням навчання та здобуттям першого  офіцерського знання заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний, директор департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Ігор Туз, перший заступник міського голови Андрій Москаленко, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

«Відсьогодні ви – офіцери і прийматимете рішення, від яких залежатиме життя людей. Тепер ви є опорою не тільки для найближчих, для своєї сім’ї, а й для усієї України», - звернувся до випускників Віталій Загайний.

Професор Мирослав Коваль, ректор університету, нагородив за активну участь у громадському та спортивному житті навчального закладу та з нагоди випуску молодих фахівців 2021 року нагородив грамотою Назара Рачкінду та Данила Богачова.

Почесною грамотою за високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку та вагомий особистий внесок у справу підготовки молодих фахівців для органів і підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту було нагороджено Романа Сукача, Олега Миронюка та Ігоря Задорожнього.

Також в межах урочистостей відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ» нагородили полковника служби цивільного захисту Миколу Говорущака.

Довідково

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook