Максим Козицький привітав випускників Українського католицького університету

26 Червня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні в Українському католицькому університеті відбулись випускні урочистості. Цього року ступінь бакалавра та магістра тут здобули майже 450 студентів. 

Святкування розпочали з Літургії у церкві святої Софії Премудрості Божої, яку очолив президент університету владика Борис Ґудзяк.

Із успішним завершенням навчання випускників Українського католицького університету привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«УКУ виховує лідерів суспільства, діяльність яких відома як Україні, так ї за її межами. Це один з найкращих закладів у сфері вищої освіти, де плекаються людські цінності, знання, професіоналізм та ідеї, закладені його засновниками», - наголосив очільник одласті.

Також сьогодні в УКУ урочисто відкрили новий Колегіум. Опісля для спільноти університету триватимуть нічні чування перед празником храму Блаженних Мучеників УГКЦ.

Нагадаємо, 24 червня у Львові відкрили проспект святого Папи Івана Павла ІІ. Проспект - це частина вулиці Хуторівка – від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини. Саме там розташовані філософсько-богословський факультет Українського католицького університету, Львівська духовна семінарія Святого Духа, Патріарший дім УГКЦ. Цю подію приурочили до 20-ї річниці візиту святого Папи в Україну. А напередодні – 23 червня, освятили площу Святої Софії Премудрості Божої – територію студмістечка Українського католицького університету.

Ключові слова:

випусквипускникиУКУ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook