У Самборі відкрили стадіон на 2 тисячі глядацьких місць

16 Червня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Самборі відкрили стадіон імені Лева Броварського. Тепер тут є комфортні трибуни, сучасна система поливу футбольного поля, оновлений газон, бігові доріжки, а замість аварійних споруд - зручне адміністративне приміщення з роздягальнями. Модерна спортивна арена може приймати понад дві тисячі глядачів.

Реконструкцію провели в межах реалізації ініціативи Президента України зі створення в кожній області об’єкта спортивної інфраструктури «25 магнітів» та національного проєкту «Велике будівництво».

«Створення подібних місць – важлива подія в житті області. Відкриття такої потужної споруди – це, в першу чергу, великий вклад у здорове та активне майбутнє. Сьогодні створення належних умов для занять спортом є одним із головних завдань влади та усіх, хто опікується питанням спортивного розвитку підростаючого покоління. Такі об’єкти – це приклад того, як спільними зусиллями, об‘єднавши різні гілки влади та різні фінансові джерела ми можемо реалізувати навіть дуже амбітні мрії. Дякую усім, хто долучився до створення не лише об’єкта спортивної інфраструктури, а локації, яка об’єднуватиме сотні людей в бажанні стати кращими», - наголосив під час відкриття оновленого стадіону голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Реконструювали стадіон майже 2 роки. Для проведення робіт залучили кошти різних рівнів - міського бюджету, обласного у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини та державного у межах президентської програми «Велике Будівництво» на суму у понад 25 млн грн. 

Надалі станом стадіону опікуватиметься Самбірська міська рада.

З нагоди завершення реконструкції тут організували спортивне свято - місцева команда ФК «Самбір» зіграла з зірками українського футболу, ветеранами київського «Динамо».

Нагадаємо, цьогоріч на Львівщині у межах обласної Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту буде споруджено 13 спортивних майданчиків та реконструйовано 3 стадіони. Також передбачено капітальний ремонт та реконструкцію ще 3-х спортивних об‘єктів області коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook