На оновлених об'єктах спортивної інфраструктури Львівщини зможуть займатись понад 18 тисяч людей

10 січня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У 2021 році на Львівщині тривала робота на семи масштабних об’єктах спортивної інфраструктури. Три об’єкти вже відкрили. Ще два готові на 80%. Значна частина робіт на об’єктах співфінансувалась у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У червні у Самборі відкрили стадіон імені Лева Броварського. Сучасна спортивна арена для занять футболом, волейболом, легкою атлетикою може приймати дві з половиною тисячі глядачів. Тепер тут є комфортні трибуни, сучасна система поливу футбольного поля, оновлений газон, бігові доріжки, а замість аварійних споруд – зручне адміністративне приміщення з роздягальнями. На його реконструкцію упродовж двох років витратили 25 мільйонів гривень: 17 мільйонів із держбюджету, ще 8 – з місцевого та обласного.

У жовтні після реконструкції відкрили стадіон Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Тут оновили футбольне поле, спорудили 6 легкоатлетичних доріжок та яму для стрибків, облаштували комфортні трибуни з пластиковими сидіннями та адміністративні приміщення. Загальна вартість реконструкції спортивної арени  — близько 14 мільйонів, з яких 6 мільйонів спрямували з обласного бюджету.

Напередодні Нового року після трирічної реконструкції відкрили басейн дитячої юнацької спортивної школи «Тризуб плюс» у Давидові. Комплекс включає басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку. Вартість реконструкції склала 26,9 мільйона гривень.

Підходить до завершення реконструкція стадіону «Карпати» у Мостиськах. Роботи на об’єкті відбуваються у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Тут облаштували бігові доріжки, трибуни та футбольне поле з натуральним покриттям. Будівельна готовність об’єкту складає 80%.

Високу готовність має і стадіон імені Євгена Смука у Яворові. Тут облаштували сектори з трибунами, встановили освітлення, підготували основу для встановлення покриття бігових доріжок.

Тривають роботи на стадіоні «Сокіл» у Сокалі. Тут облаштовані майданчики для гри у пляжний волейбол, встановили тренажерне обладнання, закупили легкоатлетичний інвентар, підготували основу для облаштування бігових доріжок та сектори для трибун. Будівельна готовність стадіону складає 60%. Торік поруч і стадіоном завершили облаштування майданчика для ігрових видів спорту з поліуретановим покриттям.

У Стрию на стадіоні «Сокіл» виконані роботи першої черги будівництва, облаштували поле з натуральною травою та автоматичним поливом, бігові доріжки, легкоатлетичні сектори та майданчики зі штучним та наливним покриттям. Це один з об‘єктів президентської програми «Велике будівництво». Після реконструкції стадіон вміщуватиме понад 3 тисячі глядачів. Будівельна готовність стадіону складає 50%.

Нагадаємо, цьогоріч у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини у громадах області облаштували  21 спортивний майданчик. Окрім згаданих об’єктів, за кошти обласного бюджету, облаштували 22 локації для тренувань у межах проєкту «Здорова Україна». Їх перелік можна знайти за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook