На базі "Грушівського психоневрологічного інтернату" відкрили сироварню

19 Червня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Напередодні,18 червня, на базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Грушківський психоневрологічний інтернат» відбулось урочисте відкриття сироварні як додаткового напряму діяльності комунального закладу.

Нетрадиційне поєднання лікувальної та фермерської діяльності, а саме – утримання корів та виробництво молока та сиру започатковано з приходом нового керівництва закладу.

Важливо зазначити, що започаткування такої діяльності сприятиме покращенню соціально-побутового обслуговування підопічних інтернату, їх соціальної реабілітації, а саме працетерапії, збереженню фізичної, психологічної, соціальної активності та оздоровлення в цілому.

«Приємно спостерігати, як захоплення ініціативної людини – керівника закладу Наталі Олександренко  втілилось в суспільно корисну і дуже важливу справу, що може слугувати прикладом для інших установ та закладів, які мають підсобні господарства, - створювати додану вартість та забезпечувати себе власною продукцією»,  - зазначила заступник директора – начальник управління  департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Ключові слова:

відкриттясироварня

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook