Для семи громад Стрийського району провели семінар із ведення бюджетного процесу

19 Червня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Спеціалісти департаменту фінансів Львівської ОДА продовжують проводити виїзні семінари у громадах області. Чергова навчальна зустріч відбулася у Миколаївській територіальній громаді за участі фінансистів Миколаївської, Гніздичівської, Ходорівської, Розвадівської, Жидачівської, Журавненської, Новороздільської територіальних громад Стрийського району.

Як доповіла начальник фінансового управління Стрийської РДА Наталія Меленик, у всіх згаданих громадах спостерігаються темпи росту доходів у порівнянні з першим півріччям минулого року.

Щодо середнього доходу на одного мешканця, то найвищі показники у Жидачівській громаді - 2275 грн доходів на мешканця, найменші - у Журавненській - 744 грн на одного мешканця.

Начальник фінансового управління Миколаївської міської ради Зоряна Москалюк поділилася практичним досвідом із ведення бюджетного процесу у Миколаївській громаді.

«Важливою є робота у старостинських округах щодо інвентаризації платників податків та виявлення додаткових резервів наповнення бюджету (плати за землю та податок на нерухоме майно). Окрім того, нагадую, що обов’язковим є перегляд ставок місцевих податків і зборів», - наголосила Зоряна Москалюк.

«Ми й надалі працюватимемо та продовжуватимемо живе спілкування з метою підвищення злагодженої роботи між територіальними громадами. Зустріч із фінансистами інших територіальних громад Стрийського району планується провести на початку липня», - зазначив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

Зустріч відбулася за участі голови Стрийської районної державної адміністрації Богдана Янка, голови Миколаївської територіальної громади  Андрія Щебеля, директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook