Максим Козицький зустрівся із шахістами Львівщини

6 липня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із шахістами області, які представляють Україну, та Львівщину зокрема, на світових змаганнях.

Участь у зустрічі взяли Анна та Марія Музичук, Юрій Криворучко. Також  - Президент Львівської обласної шахової федерації Тарас Керницький та його заступник Назар Фірман.

Присутні поспілкувались про розвиток шахового спорту на Львівщині.

«Факт, яким неможливо не пишатись: у світові сотні найкращих шахістів та шахісток входять 13 українців. З 8-ми українців, що входять до першої сотні рейтингу ФІДЕ, троє представників Львівщини. Найвищі позиції серед українських шахістів – у львів’янина Юрія Криворучка. Окрім нього, у сотні найкращих є Василь Іванчук та Андрій Волокитін. Серед 5-ти представниць України першої сотні рейтингу ФІДЕ – теж три львів‘янки. Найкращі серед українок – наші Марія та Анна Музичук. Є у рейтингу і цьогорічна чемпіонка України зі Львова - Наталія Букса.

Завдяки цим людям український Державний Гімн вже неодноразово лунав у різних куточках світу. Вони заслуговують на особливе захоплення та пошану!»,- зазначив на своїй фейсбук сторінці за підсумками зустрічі Максим Козицький.

Та додав: «З такими прикладами для наслідування, переконаний, матимемо ще не одних чемпіонів України й світу!».

Ключові слова:

шахи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook