Поглиблення економічної та культурної співпраці: Максим Козицький зустрівся з П’єром Франческо Дзадзо

23 липня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Італія в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Він із робочим візитом перебуває на Львівщині.

«Присутність українців в Італії дуже значна. Лише офіційно зареєстрована діаспора має понад 200 тис осіб, незареєстрованих ще більше. Що стосується двосторонніх відносин, то у нас чудові відносини на політичному рівні. Як країна- член «Великої сімки» ми з великою увагою стежимо за всіма подіями, які відбуваються, зокрема за тими кроками якими Україна наближається до Європи. І звичайно дуже важливо, щоб ті реформи були доведені до завершення. Що стосується відносин економічних і торгових, то тут ми бачимо великий потенціал», - розповів П’єр Франческо Дзадзо.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Італія в Україні зазначив, що Італія зацікавлена показувати італійському бізнесу можливості не лише в столиці, але й у регіонах України.

«Сьогодні ми тут для того, щоб зрозуміти, які сектори найбільш зацікавлені у співпраці»,- додав гість.

Акцент на поглибленні співпраці саме в економічній сфері зробив і очільник області.

«Ми зацікавлені у співпраці в таких галузях, як АПК, легка промисловість, меблеве виробництво, деревообробка, машинобудування, бурова техніка, ІТ-галузь, фармацевтика»,-  зазначив Максим Козицький.

Також очільник області вручив гостю Експортний каталог, в якому представлені виробники Львівщини, які мають значний потенціал до експорту та запросив Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Італія в Україні до участі у XX Міжнародному економічному форумі, який планують провести у вересні цього року.

«Це буде хороша платформа для налагодження співпраці між бізнес-середовищами», - наголосив Максим Козицький.

Поспілкувались і про перебіг реформи децентралізації, повноваження громад та залучення інвестицій на території.

Також в межах зустрічі обговорили культурну співпрацю.

Зазначимо, що Львівщина є першою областю в Україні, де утворена Рада кінематографу. Окрім цього, саме на території Львівщини знаходиться 14% всього державного фонду музеїв України.

Відтак, як кінематограф, музейна справа, музичне мистецтво – все це потенційні напрямки до співпраці.

Додамо, що в межах візиту на Львівщину Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Італія в Україні також відвідає університет імені Івана Франка.

Ключові слова:

Італія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook