Делегація з Узбекистану зацікавлена медичним та оздоровчим туризмом на території Львівщини

15 серпня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

З ознайомчим візитом у Львівській області перебуває делегація з Узбекистану. З іноземними партнерами зустрілася делегація Львівської облдержадміністрації. Зокрема, керівництво управління туризму та курортів, департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва.

До складу іноземної делегації входять: Шухрат Ісакулов, радник директора «Офісу Шовковий Шлях» UNWTO Міністерства туризму і спорту Республіки Узбекистан, а також Ділшод Нарзикулов, заступник начальника головного управління туризму і спорту Самаркандської області.

Шухрат Ісакулов ознайомив із принципами реформування сфери туризму в Узбекистані. Він розповів про дотації для галузі з боку держави, моніторинг туристичного збору, що надходить до спецфонду державного бюджету, а також досвід у податковому регулюванні у сфері сільського туризму.

Пан Ісакулов запросив бізнес галузі гостинності Львівщини взяти участь у Ташкентському міжнародному туристичному ярмарку, що відбудеться у листопаді.

Своєю чергою, область запропонувала розпочати обмін студентами між двома країнами, щоб вивчати культуру одне одного, і тим самим поліпшувати взаємовідносини Узбекистану та України.

«Запропонували провести обмін студентами, а також двосторонні промоційні візити. Дуже зацікавив наших узбецьких партнерів медичний туризм Львівщини, вони добре знають Трускавець і пропонують провести промо-кампанію оздоровниць Львівщини для узбецької молоді. Ми ж запросили делегацію туристичного бізнесу з Узбекистану взяти участь у Міжнародному форумі медичного та оздоровчого туризму», – відзначила Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Нагадаємо, що Міжнародний форум медичного та оздоровчого туризму відбудеться на Львівщині упродовж 17-18 вересня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook