Посол Узбекистану Алішер Курманов ознайомився із туристичними можливостями Трускавця

23 Червня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Медичний туризм – головна тема робочої зустрічі, що відбулась днями у Трускавці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Про туристичні можливості курортного регіону розповідали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський і начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

«Реабілітація та оздоровлення на Львівщині стають знову доступними для іноземних туристів. Їх приваблює якість медичних та курортних послуг, комфортний клімат та рівень сервісу, які попри основні, пропонують спеціальні постковідні програми для відновлення організму, - наголошує Наталя Табака. - Але чи не найбільший плюс – це природні можливості, на яких базуються наші курорти та санаторії».

Алішер Курманов особисто відвідав ряд санаторіїв, поспілкувався з готельєрами курорту та представниками клініки відновного лікування професора Козявкіна, відвідав парк та бюветі.

З перевагами відпочинку у Трускавці уже знайомі чимало узбеків, але їх кількість може зрости в рази, якщо забезпечити належне авіасполучення Ташкента та Самарканда зі Львовом, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу про можливості Трускавця в Узбекистані, організувати прес-тури, активізувати туристичну співпрацю.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook