Узбецьким туроператорам та профспілкам презентували курортні пропозиції Львівщини

29 вересня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

В межах візиту делегації із Львівщини в Самаркандську область Республіки Узбекистан, 24 вересня, відбулась презентація туристичних та курортних пропозицій регіону для узбецьких туристів, а також промоційного відео про Львівщину з акцентом на оздоровчий туризм.

Зустріч із туристичним бізнесом та профспілками відбулась у Міжнародному університеті туризму «Шовковий шлях», під час якої керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака розповіла про можливості санаторно-курортних та готельно-рекреаційних комплексів Львівщини, зокрема – Славська, Трускавця, Моршина, Східниці. Пропозиціями відпочинку у Карпатах поділився під час презентації Володимир Бега, голова Славської селищної ради.

«Можу сміливо стверджувати про високий попит з узбецької сторони на оздоровлення та відпочинок на курортах Львівщини. Під час зустрічі обговорили питання, які покращать співпрацю. Зокрема необхідно напрацювати ресурс оперативного обміну інформації щодо наявності місць в санаторно-курортних та готельних комплексах, їх вартості, прямі контакти із львівськими туроператорами, а також прямого авіасполучення між Самаркандом та Львовом. Важливо здійснювати промоційні кампанії для двостороннього обміну туристичними потоками, що дозволить на довготривалій основі забезпечити зацікавлення авіакомпанії в прямому авіасполученню», – зазначила Наталя Табака.

Слід також відзначити сучасну матеріально-технічну бачу університету, де готують фахівців для туристичного ринку. Під час візиту домовились із радницею ректора з міжнародних питань Алією Аспановою щодо співпраці із навчальними закладами Львівщини, які здійснюють підготовку за напрямом туризм.

На виконання заходів Дорожньої карти про співпрацю між Львівською та Самаркандською областями заплановані двосторонні пропорційні заходи. Серед них презентації культури, традицій та туристичних магнітів двох регіонів у Львові та Самарканді відповідно.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook