До уваги інститутів громадянського суспільства: внесли зміни в порядок проведення конкурсу з визначення програм на фінансову підтримку

16 серпня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

На початку серпня цього року Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2011 р. № 1049.

Зміни передбачають запровадження електронної процедури проведення конкурсів з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Конкурси проводитимуть з використанням програмного модуля «Е-Конкурси» онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства (платформа ВзаємоДія – https://vzaemo.diia.gov.ua).

Окрім того, передбачається можливість проведення голосування громадян за конкурсні пропозиції, результати якого враховуватимуть у загальному рейтингу.

Також актом затверджуються форми низки документів: заяви на участь у конкурсі; опису програми (проєкту, заходу); типового кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів); фінансового звіту про обсяг використаних бюджетних коштів; підсумкового звіту про виконання договору; моніторингового звіту та підсумкового висновку щодо виконання програм (проєктів, заходів).

Очікується, що реалізація удосконаленого Порядку дозволить підвищити рівень прозорості проведення конкурсів та рівень довіри до процесу фінансування з державного та місцевих бюджетів програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, а також збільшенню кількості інститутів, що братимуть участь у конкурсах, завдяки спрощенню конкурсних умов.

Ознайомитись із Постановою можна за посиланням. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook