Для виконавчих органів 13 громад області провели навчання щодо захисту населення

26 серпня 2021р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Напередодні в Пустомитах відбулися планові заняття з представниками 13-ти громад Львівського району на тему: “Реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період”.

Заняття провели представники департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, Головного управління ДСНС України в області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області.

Вони надали керівникам місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Львівського району, структурних підрозділів з питань цивільного захисту методичну допомогу з організації захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Фахівці цивільного захисту навчались діяти, як у мирний час, так і в особливий період.

У результаті навчання визначили як будуть створювати та модернізувати місцеві автоматизовані системи централізованого оповіщення та за яким порядком здійснюватимуть заходи реагування на надзвичайні події.

Також дійшли згоди про створення місцевих пожежних команд. Окрім цього, визначили уніфіковану структуру та порядок дій комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Аби закріпити отримані навички усім учасникам занять запропонували пройти безкоштовні навчальні курси на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області.

Цікаві пропозиції щодо покращення навчального матеріалу та способів його доведення, які були отримані від представників територіальних громад, врахують під час проведення чергових занять такого формату. До слова, вони відбудуться 8 вересня у Жовкві. В них братимуть участь представники 9-ти територіальних громад Львівського району.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook