У Трускавці відзначили 130-річчя заснування «Львівського Бояна»

30 серпня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

29 серпня  у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Трускавець відбулася мистецько-концертна програма «… ЩОБ СЛУЖИТИ РОЗВОЄВІ НАШОЇ СПІВОЧОЇ КУЛЬТУРИ», присвячена 130-річчю від заснування «Львівського Бояна» - найстаршого хорового колективу України.

Під час заходу присутні  вшанували пам`ять захисників нашої держави, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 Присутніх ознайомили з історією товариства «Львівський Боян» та ключовими етапами розвитку української музичної культури.

Опісля, солісти, камерний оркестр та хор Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під керівництвом Володимира Вівчарика виконали музичні твори хору.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, відзначення 130-річчя «Львівського Бояна відбувається в межах реалізації проєктів, що стали переможцями у конкурсі серед інститутів громадянського суспільства за фінансової підтримки Львівської облдержадміністрації.

Зазначимо, що в межах реалізації проєкту, благодійною організацією «Фундацією «Андрей» планується проведення вищевказаної концертної програми  також і в інших містах Львівщини, зокрема у Яворові 5 вересня та Старому Самборі – 12 вересня.

 

 

 

Ключові слова:

БоянТрускавець

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook